Rolety

Rolety zewnętrzne (żaluzje zwijane) to praktyczny system, który chroni nas na różne sposoby: doskonale izoluje termicznie oraz chroni prywatność i spokój.

Rolety firmy Intrax są wykonywane z wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość. Rolety zarówno w systemie podtynkowym, adaptacyjnym, nadprożowym jak i nadstawnym są stworzone z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku. Zimą w znacznym stopniu pozwalają obniżyć koszty ogrzewania, latem natomiast, gdy świeci słońce, a na zewątrz panuje wysoka temperatura, zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok dający odpoczynek zmęczonym oczom.

Dodatkowo dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom rolety stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Sprawiają, że dom staje się miejscem, gdzie czujemy się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wraca się po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój i schronienie.

Systemy rolet nadstawnych (PVC) firmy Intrax zostały zaprojektowane przez doświadczony zespół konstruktorów z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań techniczno-technologicznych.

Ścisła współpraca z wiodącymi pracowniami architektonicznymi, producentami oraz montażystami zaowocowała stworzeniem systemów roletowych spełniających wysokie standardy współczesnego budownictwa.

Roleta adaptacyjna aluminiowe 45

Roleta adaptacyjna aluminiowa półokrągła

Roleta podtynkowa aluminiowa

Roleta nadstawna PVC z rewizją od dołu

Roleta nadstawna PVC z rewizją od czoła

Roleta nadstawna PVC z rewizją od czoła

Nasi
dostawcy